ÖĞRENCİ PORTALI ADAY ÖĞRENCİ INTERNATIONAL STUDENTS

Müdürün Mesajı

Sevgili Öğrencilerimiz, Aday Öğrencilerimiz ve Tüm Paydaşlarımız,

Günümüzde teknoloji hızla gelişmektedir ve bu bağlamda bilgiye erişmek, onu kullanmak ve yeni bir şeyler üretmek oldukça önemlidir. Nitelikli iş gücü ihtiyacı gün geçtikçe çoğalmaktadır. Hayata atılmak, kısa zamanda iş dünyasında yer almak için meslek yüksekokulları önemli birer adımdır. 

Altınbaş Üniversitesi Meslek Yüksekokulumuz Adalet, Aşçılık, Bilgisayar Programcılığı, Dış Ticaret, Grafik Tasarım, Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Kuyumculuk ve Takı Tasarımı, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği, Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri programlarından oluşmaktadır. Bu programlarımıza ek olarak Adalet İkinci Öğretim, Bilgisayar Programcılığı ve Dış Ticaret Uzaktan Öğretim programlarımız da bulunmaktadır. Programlarımızda deneyimli ve kaliteli öğretim elemanlarımız tarafından öğrencilerimize teorik ve uygulamalı eğitimler verilmektedir. Programlarımızdan mezun olacak öğrencilerimizin en iyi şekilde eğitimlerini tamamlamaları, çalışma hayatına atılabilmeleri, iş yaşamında karşılaşabilecekleri gereklilikler ve günümüz koşullarına uygun bir donanım elde ederek mezun olmaları; bizim temel hedefimizdir. Öğrencilerimizin mesleklerine değer katan, yenilikçi kişiler olarak Üniversitemizden mezun olmaları da yine hedeflerimiz arasında yer almaktadır. 

Altınbaş Üniversitesi Meslek Yüksekokulumuzun sağladığı kaliteli ve çağdaş eğitimin sonunda mezun olacak öğrencilerimiz saygın kurumlarda iş hayatına atılabilecekleri gibi Dikey Geçiş Sınavı ile Üniversitemizin ilgili lisans eğitimlerine devam ederek akademik hayatlarını sürdürebilmektedir.

Altınbaş Üniversitesi Meslek Yüksekokulu olarak öğrencilerimizin en iyi şekilde eğitim almaları, kendi alanlarında deneyim kazanmaları, yenilikçi, iş dünyasının ihtiyaçlarına yönelik bilgi ve becerileri kazanarak mezun olmaları bizlerin en büyük kazancı olacaktır.

Saygı ve sevgilerimle,
 

Doç. Dr. Yasa EKŞİOĞLU ÖZOK 
Meslek Yüksekokulu Müdürü