Close

Başvuru / Randevu

Randevu

Psikolojik Destek Birimi (PDB), randevu sistemi ile hizmet vermektedir. Randevu almak için, öğrenciyseniz Öğrenci Başvuru Formu için tıklayınız, üniversite personeliyseniz Personel Başvuru Formu için tıklayınız.

Başvuruda vermiş olduğunuz bilgiler tamamen gizlidir, PDB ekibi dışında kimseyle paylaşılmamaktadır. Başvurunuz en kısa zamanda değerlendirilip randevu için uygun gün ve saat bildirimi ile geri dönüş yapılır. Formun sonunda bulunan zaman tablosuna mümkün olduğunca uygun zaman dilimini belirtmeniz, uygun şekilde randevu verilmesi açısından önemlidir. Yoğun dönemlerde geri dönüş süresi uzayabilmektedir.

 İlk görüşme için randevu verilen gün ve saatte haber vermeden gelmediğinizde başvurudan vazgeçtiğiniz düşünülür. Bu durumda PDB’ne ulaşarak yeniden randevu talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Mesai saatlerinde oluşan acil durumlar ya da kriz durumlarında telefon ya da e-mail ile başvurmadan direk birimimize gelebilirsiniz. Mesai saatleri dışında ise en yakın sağlık kuruluşuna başvurmanız önerilir. Sağlık Kuruluşları Rehberi için tıklayınız.

 Ayrıntılı bilgi için aşağıda yer alan e-posta adreslerine ulaşabilirsiniz:

Genel bilgi ve başvuru için: psikolojikdestek@altinbas.edu.tr

Mahmutbey Yerleşkesi için: elif.colakoglu@altinbas.edu.tr

Gayrettepe Yerleşkesi için: gizem.bodur@altinbas.edu.tr

 Bakırköy Yerleşkesi için: beliz.iseri@altinbas.edu.tr