Close

ERASMUS KOORDİNATÖRLÜĞÜ

İletişim

Erasmus Ofisi

Altınbaş Üniversitesi Mahmutbey Yerleşkesi, A Blok, Kat 1

Telefon: (0212) 604 01 00

erasmus@altinbas.edu.tr

Erasmus ve Bolonya Kurum Koordinatörü

Burcu ATALAY EMRE

burcu.atalayemre@altinbas.edu.tr

Dahili: 4114

Erasmus Uzmanı

Hilal ERKOCA

hilal.erkoca@altinbas.edu.tr

Dahili: 1176

 

betul.sozsav@altinbas.edu.tr

Dahili: 1179

ERASMUS AKADEMİK BİRİM KOORDİNATÖRLERİ
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Bölüm   Erasmus Bölüm Koordinatörü e-mail
Psikoloji Doç. Dr. Aylin İlden Koçkar aylin.kockar@altinbas.edu.tr
Sosyoloji Dr.Öğr. Üyesi Arda İbikoğlu arda.ibikoğlu@altinbas.edu.tr
Ekonomi  Dr.Öğr. Üyesi Seçil Yıldırım Karaman secil.yildirim@altinbas.edu.tr
Uluslararası İlişkiler Dr.Öğr. Üyesi Tuba Turan tuba.turan@altinbas.edu.tr
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Dr.Öğr. Üyesi Ersin Embel  ersin.embel@altinbas.edu.tr 
Sosyal Hizmet Dr. Öğr. Üyesi Berna Ekal Şimşek berna.simsek@altinbas.edu.tr
İŞLETME FAKÜLTESİ
Bölüm   Erasmus Bölüm Koordinatörü e-mail
İşletme  Dr.Öğr. Üyesi Murad Canbulut murad.canbulut@altinbas.edu.tr
Uluslararası Lojistik Yönetimi Dr.Öğr. Üyesi Mehmet Gürel Tekelioğlu mehmet.gurel@altinbas.edu.tr
Uluslararası Ticaret Dr. Öğr. Üyesi Fadime İrem Doğan irem.dogan@altinbas.edu.tr
MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
Bölüm   Erasmus Bölüm Koordinatörü e-mail
Bilgisayar Mühendisliği Dr.Öğr. Üyesi Sefer Kurnaz sefer.kurnaz@altinbas.edu.tr 
Elektrik - Elektronik Mühendisliği Dr.Öğr. Üyesi Yasa Ekşioğlu Özok yasa.eksioglu@altinbas.edu.tr
Endüstri Mühendisliği Dr.Öğr. Üyesi Kemal Dinçer Dingeç kemal.dingec@altinbas.edu.tr 
İnşaat Mühendisliği Dr.Öğr. Üyesi Aykut Erkal aykut.erkal@altinbas.edu.tr 
Makine Mühendisliği Prof. Dr. S. Aydın Salcı aydin.salci@altinbas.edu.tr
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Prof.Dr. Ayşe Erdem Aknesil ayse.aknesil@altinbas.edu.tr 
Mimarlık Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Akçay Kavakoğlu aysegul.akcay@altinbas.edu.tr
GÜZEL SANATLAR VE TASARIM FAKÜLTESİ
Bölüm   Erasmus Bölüm Koordinatörü e-mail
Plastik Sanatlar Doç. Dr. Nedret Yaşar nedret.yasar@altinbas.edu.tr
Moda ve Tekstil Tasarımı Dr.Öğr. Üyesi Nihan Akdemir nihan.akdemir@altinbas.edu.tr
Grafik Tasarımı prof. Dr. Adem Genç  adem.genc@altinbas.edu.tr
Takı Tasarımı Prof. Dr. Vedat Somay vedat.somay@altinbas.edu.tr
Sinema Tv Dr.Öğr. Üyesi Cüneyt Gök cuneyt.gok@altinbas.edu.tr
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Arş. Gör. Zeynep Gülel zeynep.gulel@altinbas.edu.tr
HUKUK FAKÜLTESİ
Bölüm   Erasmus Bölüm Koordinatörü e-mail
Hukuk Dr.Öğr. Üyesi Ayşe Serçin Kutucu sercin.kutucu@altinbas.edu.tr
ECZACILIK FAKÜLTESİ
Bölüm   Erasmus Bölüm Koordinatörü e-mail
Eczacılık Dr.Öğr. Üyesi Yasemin Yücel Yücel yasemin.yucel@altinbas.edu.tr
TIP FAKÜLTESİ
Bölüm   Erasmus Bölüm Koordinatörü e-mail
Tıp Dr.Öğr. Üyesi Gülkızılca Yürür gulkizilca.yurur@altinbas.edu.tr
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
Bölüm   Erasmus Bölüm Koordinatörü e-mail
Diş Hekimliği Dr.Öğr. Üyesi Başak Bıyıkoğlu basak.biyikoglu@altinbas.edu.tr
SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
Program/Ana Bilim-Sanat Dalı    Erasmu Program Koordinatörü e-mail
Kamu Hukuku Dr.Öğr. Üyesi Ayşe Serçin Kutucu sercin.kutucu@altinbas.edu.tr
Özel Hukuk  Dr.Öğr. Üyesi Ayşe Serçin Kutucu sercin.kutucu@altinbas.edu.tr
Ekonomi  Dr.Öğr. Üyesi Seçil Yıldırım Karaman secil.yildirim@altinbas.edu.tr
İşletme  Dr.Öğr. Üyesi Murad Canbulut murad.canbulut@altinbas.edu.tr
Siyaset ve Uluslararası İlişkiler Dr.Öğr. Üyesi Eylem Akdeniz Göker eylem.akdeniz@altinbas.edu.tr
Plastik Sanatlar Doç. Dr. Nurcan Perdahcı nurcan.perdahci@altinbas.edu.tr
Tarih  Dr.Öğr. Üyesi Ufuk Adak ufuk.adak@altinbas.edu.tr
Uluslararası İlişkiler Dr.Öğr. Üyesi Tuba Tuna Turan tuba.turan@altinbas.edu.tr
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Program    Erasmus Program Koordinatörü e-mail
Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği Doç. Dr. Niyazi Onur Bakır niyazi.bakir@altinbas.edu.tr
Bilişim Teknolojileri Dr.Öğr. Üyesi  Mert Özkaya mert.ozkaya@altinbas.edu.tr
Endüstri Mühendisliği Doç. Dr. Niyazi Onur Bakır niyazi.bakir@altinbas.edu.tr
UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ
Program    Erasmus Program Koordinatörü e-mail
Gastronomi Dr.Öğr. Üyesi Özge Seçmeler ozge.secmeler@altinbas.edu.tr
Sağlık Yönetimi Dr.Öğr. Üyesi Tuğçe Naime Gedik tugce.gedik@altinbas.edu.tr
Yönetim Bilişim Sistemleri Arş. Gör. Kübra Şimşek kubra.simsek@altinbas.edu.tr
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Program    Erasmus Program Koordinatörü e-mail
Ortodonti ABD Başkanlığı Dr.Öğr. Üyesi Merve Altay Burgaz merve.altay@altinbas.edu.tr
Periodontoloji ABD Başkanlığı  Doç. Dr. Şebnem Dirikan İpci sebnem.dirikan@altinbas.edu.tr
Çocuk Diş Hekimliği ABD Başkanlığı Dr.Öğr. Üyesi Gülcan Çakır gulcan.cakir@altinbas.edu.tr
Farmasötik Bilimler ABD Başkanlığı Dr.Öğr. Üyesi Yasemin Yücel Yücel yasemin.yucel@altinbas.edu.tr
Biyomedikal Bilimler ABD Başkanlığı Dr.Öğr. Üyesi Gülkızılca Yürür gulkizilca.yurur@altinbas.edu.tr
SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU
Yüksekokul   Erasmus Yüksekokul Koordinatörü e-mail
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Okutman Gülçin Türkmen gulcin.buyukdogerli@altinbas.edu.tr
YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
Yüksekokul   Erasmus Yüksekokul Koordinatörü e-mail
Yabancı Diller Yüksekokulu Okutman Deniz Emrah Baykal deniz.baykal@altinbas.edu.tr
MESLEK YÜKSEKOKULU
Yüksekokul   Erasmus Yüksekokul Koordinatörü e-mail
Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Figen AYPEK AYVACI figen.ayvaci@altinbas.edu.tr