Close

Hizmet ve Olanaklar

Altınbaş Üniversitesi Konukevi (yurt) binasını Mahmutbey yerleşkesinde 2014 -2015 eğitim yılı içinde hizmete açmıştır.

Konukevimiz 24 saat görev yapan güvenlik personeli dışında; iç ve dış güvenlik kameralar, son teknoloji yangın detektörleri ve elektronik kapı sistemleri ile güvenliğiniz için en son teknolojik sistemlerle donatılmıştır.

Konukevi Müdürlüğü misafirlerimizin konforu ve rahat çalışma alanlarının yönetimi için 24 saat esaslı görev yapmaktadır.

Her odada banyo ve WC ve tezgah altı soğutucu bulunmaktadır. Ayrıca kişiye özel , çalışma masası, sandalyesi, 2 kapaklı gardırobu, yatak ve okuma lambası ile kendinizi evinizde hissedebilirsiniz.

Misafirlerimizin ihtiyaçlarına yönelik düşünülen çamaşırhanemizde 16 çamaşır ve kurutma makinesi ile ütü yapabileceğiniz alanlar mevcuttur.

Akademik yaşamı desteklemeye odaklanmış Konukevimizde çizim odaları, ders çalışma alanları ve bilgisayarlar kullanılabilir.

Sosyal yaşamı desteklemek adına TV odalarımız , restaurant, yiyecek-içecek otomatları oyun salonu, fitness salonu, müzik ve odası bulunmaktadır.

Öğrenciler oda girişlerinde nevresim takımını (Yastık,Çarşaf, Yorgan vs) getirmek zorundadırlar. Konukevi yönetimi olarak nevresim (Yastık,Çarşaf, Yorgan vs) hizmeti verilmemektedir.