Close

AKADEMİK BİRİMLER

Mezun Olanların Kariyer Olanakları

EMCC TurkiyeEMCC nezdinde gerekli akreditasyon süreçleri tamamlanacaktır. Mezunlarımız EMCC tarafından dünya genelinde kabul gören mesleki yeterlilik seviyesinde mezun olacak, böylece arzu eden mezunlarımız bu kişisel akreditasyon imkanından da faydalanacaktır.

Keza ülkemizde de Meslek Yeterlik Kurumu tarafından tanınmış yetkinlik çerçevesi bu eğitimde sunulmuş olacak ve mezunlarımız arzu ederlerse MYK standartlarında sertifikasyon sahibi olabileceklerdir.

Yüksek lisans öğrencileri pratik kazanmak ve mesleğe hazırlanmak için ilk dönem Altınbaş Üniversitesi’nin kariyer merkezi Altın Kariyer tarafından belirlenecek olan diğer bölümlerdeki öğrencilere koçluk hizmeti verecek. İkinci dönem öğrencilerin üniversitenin “Sürekli Eğitim Merkezi” katılımcılarına koçluk hizmeti sunarak pratik yapmaları sağlanacak, böylece öğrenciler mesleği uygulamaya hazır olarak programdan mezun olacaklardır. 

Mezunlarımız bir koç olarak uluslararası unvan sahibi olmak isterlerse bu başvuruyu yapabilmek için gerekli şartları yerine getirmiş olacaktır.