Close

Uzaktan Eğitim İşletme

İşletmecilik, dünyada ve Türkiye’de özel sektörün ihtiyaçları doğrultusunda önemli eğitim ihtiyacı duyulan alanlardan biri. Farklı disiplinlerden lisans eğitimi almış bireylerin is dünyasında bir adım önde olup kariyer ihtiyaçlarının karşılanması ve yetkinlik gelişimini sağlamak amacıyla sunulan İşletme Yüksek Lisans Programları, teknolojik gelişmelerden de yararlanarak uzaktan eğitim platformlarına tasındı.

Uzaktan Eğitim İşletme Tezsiz Yüksek Lisans programı, girişimci, yaratıcı ve yenilikçi bir yönetim anlayışını benimseyen, küresel is dünyasının sürekli değişen rekabet Sartlarına uyum sağlayabilecek, analitik esaslara dayalı sezgisel karar verebilme yeteneğine sahip, etkili  iletişim ve liderlik nitelikleri taşıyan bireyler yetiştirmeyi hedefliyor.

Uzaktan Eğitim İşletme Tezsiz Yüksek Lisans programımızda gerek canlı çevrimiçi sınıf birleşimleri gerekse video ders anlatımları, powerpoint sunuları ve alıştırmalarla bireysel yönetim yetkinliklerinin geliştirilmesi için teorik alt yapı oluşturur. Güncel örneklere dayalı pratik uygulamaların kullanımı suretiyle de olumlu fark yaratılmasına çalışır. İlgili ders kapsamının öğrencilere en etkili şekilde aktarılmasında güçlü akademik kadromuzun yanı sıra, sektörden uzmanların bilgi ve birikimlerinden de yararlanılarak, program içeriğinin zenginliği ve güncelliği korunur